Ocieplenie poddasza pianką

Ocieplenie poddasza pianką to bardzo ważny etap budowy, jak udowodniono straty ciepła w domu spowodowane nieodpowiednią izolacją poddasza mogą wynosić nawet 30%!

Aby w domu było ciepło zimą, natomiast chłodno latem należy zatroszczyć się o szczelną izolację poddasza najlepiej pianką. Odpowiednio wykonana izolacja poddasza nie tylko powinna spełniać standardy, ale w znacznym stopniu obniżyć koszt ogrzewania budynku.

Ocieplenie poddasza pianką

Jak wykonujemy ocieplanie poddasza pianką

Oferujemy izolacje natryskową która ze względu na swoją technologię gwarantuje szczelność nieosiągalną dla innych technik ociepleń poddaszy takich jak wełna czy styropian. Dzięki natryskowej pianie poliuretanowej, która wypełnia wszystkie szczeliny i wolne przestrzenie zapewniając maksymalnie szczelne ocieplenie poddaszy

Pianka poliuretanowa SEALECTION 500 posiada świetne parametry izolacji termicznej dzięki czemu jej stosowanie stało się niezwykle popularne przy ocieplaniu budynków w USA i innych krajach na całym świecie. Posiada ona najwyższe właściwości izolacyjne wdługim okresie stosowania, nie tworzy przerw i łączeń, atym samym zapobiega powstawaniu mostków termicznych, umożliwia bezproblemową izolację wtrudnodostępnych miejscach i na nietypowych kształtach, jest przyjazna dla środowiska i bezpieczna dlazdrowia, podczas wykonywania prac nie pyli, nie stanowi pożywki dla grzybów i pleśni. Wszystko to powoduje, że izolacja pianką SEALECTION 500 jest izolacją przyszłości.

Ocieplenie poddasza pianką zalety:

  • Chroni przed nagrzewaniem pomieszczenia w lecie i wychładzania w zimie
  • Posiada niski współczynnik nasiąkania wodą, co gwarantuje wysoką jakość izolacji
  • Jest obojętna dla środowiska i nie wywołuje reakcji alergicznych
  • Nie zmienia swoich właściwości z upływem czasu
  • Zatrzymuje zimne powietrze i podmuchy wiatru jednocześnie nie pozwalając tracić ciepła z wewnątrz