Ocieplenie domu Pianą poliuretanową

Ocieplenie domu Pianą poliuretanową

Ocieplenie domu jednorodzinnego to niezwykle ważna inwestycja do której warto się przygotować. Jesteśmy w stanie doradzić Państwu przy doborze materiałów i realizacji ocieplenia domu od fundamentów, aż po dach. Nasza ekipa pomiar oraz wycenę izolacji domów wykonuje za darmo na terenie całego Śląska.

 

Ocieplenie domu - fundamenty

ocieplenie domu fundamenty

Jednym z ważniejszych jeśli nie najważniejszym elementem budowy domu jest izolacja fundamentu to tutaj zabezpieczamy nasz dom przed powstawaniem wilgoci, a w następstwie grzybów i pleśni, aby tego uniknąć należy zastosować odpowiednie metody. Taką właśnie metodą jest odizolowanie fundamentu za pomocą pianki poliuretanowej która zapewnia stuprocentową hydroizolację. Pianką poliuretanowa nadaje się do izolacji zarówno nowych budynków jak i renowacji przeciekających i przemakających fundamentów.

Ocieplenie domu - elewacja

ocieplenie domu elewacja

Pianka pur świetnie nadaje się do ocieplenia elewacji budynku bez względu na jego konstrukcję, można ocieplić budynek murowany jak również drewniany. Izolacja natryskowa nadaje się do izolacji na praktycznie wszystkie rodzaje podłoża. Izolacja wykonana pianą to izolacja o niskim współczynniku oporu dyfuzyjnego. Piana poliuretanowa dzięki temu, że podczas natrysku zwiększa swoją objętość i rozrasta się ponad 100 razy w łatwy sposób pokryje wszelkiego rodzaju nietypowe kształty.

Ocieplenie domu - poddasze

piany-123_20140905130340

Ocieplenie poddasza to jedna z naszych flagowych usług, to właśnie tutaj jak zostało udowodnione spotykamy się z największymi stratami ciepła w domach. Spowodowane źle wykonaną izolacją poddasza i dachu straty mogą wynieść nawet ponad 30 procent. Ocieplenie domu pianką poliuretanową na poddaszu zapewni ciepło zimą oraz przyjemny chłód latem, odpowiednio wykonana izolacja nie tylko spełnia wysokie standardy ale również obniża koszta ogrzewania oraz klimatyzacji budynków.

Share via:

Comments are closed.